fbpx
Skip to content

Teismelise aju arengust huvikoolide töötajatele ja huvitegevuse pakkujatele

Kuupäev ja aeg: 09.08.2022 15:30 - 18:00


Millal: 09.08.2022 

Kus: Varemurrus, Huvikoolide Suvekooli raames

Maksumus: Sisaldub suvekooli osalustasus

Koolitus on suunatud spetsialistidele, kes noortega töötavad.

Koolitus annab ülevaate teismelise aju arengust tingitud eripäradest, aitab noort inimest paremini mõista ning mõtiskleda selle üle, millised on tema vajadused. Teemaks on ka levinumad vaimse tervise riskid teismeeas ja kuidas neid paremini märgata ning eristada tavalisest teismeea kriisist.

 

Koolitus on eesti keeles. Vene keelde tõlke võimalus olemas.

Koolitaja:

Kliiniline psühholoog Anna Nõmmik (peaasi.ee)

 

Anna on õppinud psühholoogiat, omandanud Tallinna Ülikoolis sotsiaalteaduste magistri kraadi. On töötanud 14 aastat Tallinna Lastehaiglas kliinilise psühholoogi ja pereterapeudina, nüüd tegutseb samas ametis Confido Meditsiinikeskuses.

Viimastel aastatel on erihuviks olnud söömishäirega noorte ning nende perede toetamine. Lisaks on Anna MTÜ Peaasjad koolitaja ning koolitab mitmesugustel vaimse tervise teemadel erinevaid sihtgruppe, näiteks on teinud koolitusi vaimse tervise hoidmise, Vaimse Tervise Esmaabi, söömishäirete, töööstressi ja läbipõlemise teemadel ning kanepi mõjudest vaimsele tervisele.Osalemise tingimused


Kui registreeritud osaleja ei saa tervislikel põhjustel osaleda, otsib huvikool asendaja ise ja informeerib sellest EHKLi meili teel info@huvikoolideliit.ee.

Mitteosalemisest palume teatada kirjalikult enne registreerimise lõppemist aadressil info@huvikoolideliit.ee. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.


Korraldaja võib üritusel teha pilte ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.