fbpx
Skip to content

Uuring teemal “Noortevaldkonna töötajaskonna töötingimused: hetkeseis ja väljakutsed”

aita paremini teadvustada ja mõista
noortevaldkonna töötingimusi ning planeerida
töötajaskonda puudutavaid tegevusi riiklikul tasandil

PANUSTA TULEVIKKU!

Vastanute panus aitab edendada valdkonna töötingimusi. Vastata saab kuni 31. jaanuarini.

👉 Vastanute vahel loositakse välja 10x 50-eurost kinkekaarti!

Balti Uuringute Instituut teeb koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga uuringut teemal “Noortevaldkonna töötajaskonna töötingimused: hetkeseis ja väljakutsed”. 

Uuringu eesmärk on välja selgitada noortevaldkonna töötajaskonna (v.a riigi vastavates ametkondades töötajad) suurus ja koosseis ning saada põhjalik ülevaade pikaaegselt ja püsivalt noortega töötavate spetsialistide töötingimustest, -keskkonnast ja -korraldusest, töömotivatsioonist, tööalasest enesearengust ja selle võimalustest ning tagasisidesüsteemist.

Selleks oleme koostanud nii tööandjate kui töötajate küsitluse, kuhu ootame vastama kõiki noortevaldkonna ja huviharidusega tegelevaid inimesi. Nendeks on noorsootöö ja huvihariduse valdkonnas 7-26 aastaste laste ja noortega tegutsevaid era- ja munitsipaalasutuste ning vabaühenduste töötajaid, juhte ja tööandjaid, sh noorsootöötajaid, noorsootöö ja huvihariduse korraldajaid, huvihariduse õpetajaid, treenereid, maleva ja laagri kasvatajaid, noorte- ja noorsootööühingute töötajaid jt.

Küsitluse tähtaeg pikenes ning seda saab veel täita kuni 31.  jaanuarini. Vastamine võtab aega orienteeruvalt 15–25 minutit. Vastuseid kasutatakse uuringus anonüümselt ja üldistatult. Teadmised ja kogemused on meile oluliseks sisendiks valdkonna töötingimuste analüüsimisel ja edasisel arendamisel.

Allpool on võimalik valida, kas vastatakse noortevaldkonna tööandja/juhi või töötaja küsitlusele. Juhul, kui ollakse mõlemal positsioonil, palume vastata töötaja ankeedile:

Töötaja 
Tööandja/juht

Kõikide küsitluses osalejate vahel loosime välja 10×50 EUR kinkekaarti (Piletilevi, Apollo vm sobilik kinkekaart). Küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust: Maris Pihelgas, maris@ibs.ee.

Rohkem infot uuringu kohta ja võimalus jõuda küsitluse täitmiseni:

https://www.ibs.ee/projektid/noortevaldkonna-tootajaskonna-tootingimused-hetkeseis-ja-valjakutsed/ 

www.ibs.ee

aita paremini teadvustada ja mõista
noortevaldkonna töötingimusi ning planeerida
töötajaskonda puudutavaid tegevusi riiklikul tasandil

PANUSTA TULEVIKKU!