Kuni 500 õpilasega huvikoolist saab osaleda 2 inimest, suuremast 3.
Osalustasu sisaldab loengut kuus akadeemilist tundi (6 x 45 min), kohvipause ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta (vajalik isikukood).
Registreerimine suletakse: 14.10.2021 kell 17:00
Eesmärk:
Kursuse eesmärgiks on teooriat toetavate praktiliste tehnikate harjutamise kaudu saada teadlikumaks oma emotsioonide ja käitumiste põhjustest. Õpetatavad eneseabistrateegiaid, aitavad olla probleemide tekkimisel iseenda terapeudiks ning samuti on omandatud teadmiste ja oskuste toel võimalik juhendada ja toetada oma lähedasi. Kursuse eesmärgiks on koolitatava isikliku potentsiaali tugevdamine, ressursside leidmine, abituse ja lootusetuse vähendamine kriisi- ja teistes rasketes olukordades.
Käitumuslikud sekkumised. Eneseabi võimalused kehalise seisundi parandamiseks ja toimetulekuks pingetega.
Lõõgastumisoskus: erinevate tehnikate tutvustamine.
Eneseabimeetodid uneprobleemide leevendamiseks.
Õpiväljundid:
Kursuse läbinu • on analüüsinud enda isiklikke eneseabistrateegiaid, toimetulekuressursse • teab erinevaid käitumuslikke eneseabimeetodeid • teab erinevaid ülemäärase muretsemise käsitlemise tehnikaid ja oskab neid kasutada nii enda kui teiste aitamiseks • teab, millega tegeleb kognitiiv-käitumuslik teraapia • on saanud ülevaate und toetavatest strateegiatest (sh unehügieen)
AJAKAVA
10.00-11.30 teema käsitlus 11.30-11.45 paus 11.45-13.15 teema käsitlus 13.15-14.00 lõuna 14.00-15.30 teema käsitlus
Angela Jakobson
kliiniline psühholoog, kliiniline lapsepsühholoog
EuroPsy kvalifikatsioon tervise ja kliinilise psühholoogia valdkonnas
1996. aastal asusin Tartu Ülikoolis õppima eripedagoogika eriala. Läbides esimesel aastal mitmeid psühholoogia kursuseid, jõudsin endas äratundmiseni, et soovin õppida edasi psühholoogiat. Seega teisele kursusele jõudes jätkasin oma õpinguid psühholoogia osakonnas. Kliinilise psühholoogia loengud olid minu jaoks väga kütkestavad, huvi selle valdkonna vastu süvendasid praktikad Jämejala psühhiaatriakliinikus. Lõpetades aastal 2000 bakalaureuseõppe, astusin magistriõppesse, mille lõpetasin 2004. aastal kliinilise psühholoogia erialal. Alates 2006. aastast jätkasin õpinguid doktoriõppes.
Tunnen ennast väga õnnelikuna, sest valitud eriala on minu kirg. Minu töö lektori ja psühholoogina on viinud mind kokku väga huvitavate inimestega.
NB! Palun märgi kindlasti ka organisatsiooni rekvisiidid ja info arve esitamiseks.
Registreerimine on lõppenud
Osalemise tingimused
Mitteosalemisest palume teatada kirjalikult enne registreerimise lõppemist või vähemalt 5 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil info@huvikoolideliit.ee. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.
Korraldaja võib üritusel teha pilte ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.