fbpx
Skip to content

HUVIHARIDUSE MÕTTEKODA neljapäeval, 26.märtsil.

Kutsume Teid osalema HUVIHARIDUSE MÕTTEKOJAS neljapäeval, 26.märtsil kell 10:30-16:00 Tallinna Ülikooli Pedagoogilises Seminaris.

Arutleme ühiselt, milline on tänane huviharidus ning kuidas tagada huvihariduse jätkusuutlikus ja kvaliteet. Mõttekoda ei soovi keskenduda mitte pelgalt kitsaskohtadele ja tugevustele, vaid leida konkreetseid lahendusi ja tegevusi huvihariduse arenguks. Seetõttu ootame kõigilt osalejatelt aktiivset panust ja kaasamõtlemist ning osalust terve mõttekoja jooksul.

 

Esialgne päevakava:

10:30 kogunemine, hommikukohv

11:00 mõttekoja käitivamine, I arutelu

12:30 lõunasöök

13:15 arutelu II

14:45 kohvipaus

15:00 arutelu III

15:45 kokkuvõtted

16:00 mõttekoja lõpetamine

16:15 Huvikoolide Liidu üldkogu

 

Ootame osalema huvikoolide esindajaid (soovitavalt 2-3-liikmelisi meeskondi), Eesti Kunstikoolide esinduskogu liikmeid ja huviharidusest huvitatuid.

 

Osalemine (sh kohvipausid ja lõunasöök) on tasuta, sõidukulusid ei kompenseerita. Soovijatele väljastatakse Huvikoolide Liidu poolt tunnistused. Registreerimine kuni 16.03.2015 e-postile huvikoolideliit@gmail.com (palume märkida kooli ja osalejate nimed, kontakttelefon).
Info telefonil 5289631, Andres Kask.

 

Mõttekoda toimub koostöös Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminariga. Mõttekoja toimumist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

 

Lugupidamisega

Huvikoolide Liit

 

Kohaletulemise juhis

Tallinna Ülikooli Pedagoogiline Seminar asub Räägu tn 49, Kristiine linnaosas. Bussiga nr. 17 saab bussijaamast ja Vabaduse väljakult (kesklinnast) otse Pedagoogilise Seminarini – Räägu peatus.
Buss nr. 23 peatub Nõmme teel olevas Tondi peatuses.

Täiendavalt vaata http://www.tlu.ee/et/pedagoogiline-seminar/Kontakt/Tootajad

Parkimine Räägu 49 parklas on tasuta.