fbpx
Skip to content

Koolitus huvikoolide töötajatele MÕTTE JÕUD – OPTIMEERITUD MÕTTEVIIS

Kuupäev ja aeg: 04.01.2023 10:00 - 13:15


Koolitus huvikoolide töötajatele MÕTTE JÕUD – OPTIMEERITUD MÕTTEVIIS Ülli Kukumägi

Koolitaja Ülli Kukumägi

Ülli omab 30-aastast eraettevõtlus- ja juhtimiskogemust erinevates valdkondades, viimased seitse aastat tegeleb koolitamise ning teeb hüpnoteraapiat. Peamised koolitusteemad-, mitteverbaalne ja verbaalne kommunikatsioon, positiivsuse psühholoogia ja mõjutamise kunst, sotsiopaatide käitumismustrid ja kehakeel, valede tuvastamine verbaalsete ja mitteverbaalsete signaalide põhjal.

Psühholoogia juurde “sattus” Ülli aastal 2000, otsides praktilisi lahendusi inimkäitumisega seonduvale ning sellest saati täiendab end pidevalt uusimate inimkäitumisega seonduvate teadusuuringute vallas nii alateadvuse, sõltuvushäirete, ajutegevuse kui mitteverbaalse kommunikatsiooni kohta; hetkel täiendab end hüpnoteraapia valdkonnas. Ta on õppinud nii psühholoogiat, NLP, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoosi, valetamise tuvastamist nii mitteverbaalsete signaalide kui verbaalsete väljendite järgi.

Tallinna Konverentsid 2011, 2012, 2013 Parim Esineja. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel kui televisioonis.

 

Ülli kogemused töös inimestega on talle õpetanud, et suhtlemisoskused ja suhtumine on edu aluseks nii töös kui eraelus ning määravaks inimestevahelises suhtlemises on mitteverbaalne kommunikatsioon, mis “lekitab” meie varjatud suhtumisi ning on suureks abiks patsientide nõustamisel. Hüpnoteraapia aitab kiiresti leida kõigis meis varjatud ressursse ja vabaneda liigsest minevikukoormast.

Ülli annab loenguid eesti, vene, inglise ja ka soome keeles.

Tema klientide hulka kuuluvad mitmed suured haiglad, haridusasutused, riigiettevõtted, paljud eraettevõtted sh. Töötukassa, Sotsiaalamet, Haigekassa, Kaubamaja, Olerex AS, Keskkonnaamet, Pärnu Haigla, Tartu Kliinikum, Õdede Liit, Korteriühistute Liit, mitmed valla-ja maavalitsed, AS YIT, AS DSV Transport, Innove AS, Swedbank, SEB, Riigikontroll, Riigikantselei, Politseiamet jpt.

Eesti Huvikoolide Liit koostöös Rae Huvialakooliga korraldab koolituse huvihariduse valdkonnas töötajatele.

Koolitus toimub:

04.01.2023 10:00 – 13:15

Rae Huvialakoolis
Laste 3, Jüri

Koolitus huvikoolide töötajatele MÕTTE JÕUD – OPTIMEERITUD MÕTTEVIIS on PRAKTILISE SUUNITLUSEGA

Käitumisviis on elu jooksul omandatud rutiinsete harjumuste kogumik. Et teha muudatusi (olgu see siis soovitud eesmärkide saavutamine; ebaefektiivse käitumisviisi muutmine; madalast enesehinnangust vabanemine vms) peame oskama mõtteid teadlikult kontrollida ja vajadusel muutma, luues nii uue mõtteviisi ja seeläbi käitumismustri. Kuigi teame, mida soovime saavutada, “takerdume” erinevate põhjuste taha, olgu see siis madala eneseusk, vähene enese motivatsioonioskus, kuid ka nö “märkamatute” minevikust pärinevate piiravate mõttemustrite taha ning ebaõnnestume.

Käsitletavad teemad:

• Neuroteadlased väidavad, et 95% meie elus on mõjutatud alateadvuse reaktsioonidest. Kuidas tuvastada, millest tegelikult mõtleme ja mis seda põhjustab?
• Emotsioonid-suhtumised-tulemused. Kuidas teadlikult saame läbi suhtumiste mõjutada enda emotsionaalseid reaktsioone? Kuidas toime tulla ärevuse ja hirmuga? Praktilised võtted, kuidas hallata negatiivseid emotsioone.
• Omandatud uskumused/arvamused, mis mõjutavad negatiivset nii enesehinnangut kui ka omavad otsest negatiivset mõju meie elule. Kuidas neid muuta?
• Miks adekvaatne enesehinnang on oluline, kuidas see mõjutab meie otsuseid ning mida teha madala enesehinnangu puhul? Kuidas mõjuda enesekindlalt ja positiivselt?
• “Flow state” ehk maksimaalse soorituse seisund. Mida näitavad teadusuuringud – mis flow`d toetab ja missugused tegurid selle saavutamist pärsivad? Fookus-energia-tulemus.

Tegevus on toetatud Haridus- ja Teadusministeeriumi riiklikest vahenditest huviala valdkondade kvaliteedi arendamiseks.

Vabu kohti ei ole. Registreerimine on lõppenud!Osalemise tingimused


Kui registreeritud osaleja ei saa tervislikel põhjustel osaleda, otsib huvikool asendaja ise ja informeerib sellest EHKLi meili teel info@huvikoolideliit.ee.

Mitteosalemisest palume teatada kirjalikult enne registreerimise lõppemist aadressil info@huvikoolideliit.ee. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.


Korraldaja võib üritusel teha pilte ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.


Koolitus huvikoolide töötajatele MÕTTE JÕUD – OPTIMEERITUD MÕTTEVIIS Ülli Kukumägi