Facebooki turunduse koolitus huvikoolidele

Kuupäev ja aeg: 03.11.2020 09:45 - 16:00

Toimumiskoht: Metropol Hotell, Saal 3


Tegevust toetatakse riiklikest vahenditest huviala valdkondade kvaliteedi arendamiseks ning viiakse ellu koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Facebooki koolitus aitab sul paremaid tulemusi saavutada

Koolitusel õpetame Sulle, kuidas tõhusalt oma huvikooli Facebookis turundada ja kliendid ostma panna. Sotsiaalmeediast on saanud oluline turunduskanal, mis annab Sinu ettevõttele uusi võimalusi klientideni jõudmiseks:

  • väärtuse loomine,
  • pidev kliendisuhtlus,
  • klienditeenindus,
  • uute klientide leidmine,
  • reklaam.

Facebooki koolitus on mõeldud huvikoolide turundajatele

Koolitus on mõeldud Sulle kui tegeled huvikoolis turunduse või müügiga.
Pole vahet, kas töötad väikses, keskmises või suures huvikoolis. Sotsiaalmeedia on tõhus turunduskanal nii suurtele kui väikestele ettevõtetele.
Facebooki turundus on võimalik ka siis kui turunduseelarve on väike.
Facebooki koolitus on praktiline ja turunduses kohe rakendatav. Anname kätte nipid, mida kohe rakendada ja toome nii halbu kui häid näited.

Koolitaja: Priit Kallas, Dreamgrow Digital

Ajakava: 

9.45 tervituskohv
10.00-12.00 Esimene sessioon
12.00-12.45 Lõuna (sisaldub koolituse hinnas)
12.45–14.15 Teine sessioon
14.15–14.30 Kohvipaus
14.30–16.00 Kolmas sessioon, küsimused ja vastused.

Registreerimine on avatud: 27.10.2020 15:30

Täpsem info koolituse kohta: SIIN

   Priit Kallas, Dreamgrow Digital 

Priit Kallas on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Ta tegeleb internetiturundusega aastast 1996. Priidu igapäeva töö on panna veebilehed kasumit tooma. SEO, sisuturundus, Facebooki ja Google reklaamid, analüütika, on tegevused, millega ta igapäevaselt kokku puutub.

Oma karjääri jooksul on ta teinud koostööd paljude eesti tippbrändidega nagu Telia, Nordea, EAS, Eesti Energia, If Kindlustus, Peugeot, Postimees, Tartu Ülikool ja paljud teised. Tema käe alt on läbi käinud kampaaniad, mis on suunatud nii Eestisse kui ka paljudesse välisriikidesse Euroopas ja Ameerikas.

Lisaks praktilisele tööle klientide ja oma ettevõtete turundamisel on Priit viimase 15 aasta jooksul koolitanud tuhandeid turundajaid rohkem kui 500 koolituse, töötoa ja konverentsi ettekandega.

Priit avaldanud üle 1500 artikli, video ja podcasti. Seda materjali on lugenud, kuulanud ja vaadanud üle 7 miljoni inimese nii Eestis kui maailmas.

Priit on ka Äripäeva raadio saatejuht ja toob teieni Eesti turundajate kogemusi saates “Digiturunduse praktikum.”

Priit on jooksnud järjest üle 105 kilomeetri, sõitnud suuskade ja lumelauaga rohkem kui 100km/h, aga jalgrattaga ainult 69km/h.


Kohti saadaval: 6

Registreerimine


NB! Palun märgi kindlasti ka organisatsiooni rekvisiidid ja info arve esitamiseks.

Registreerimine on lõppenud


Osalemise tingimused


Mitteosalemisest palume teatada kirjalikult enne registreerimise lõppemist või vähemalt 5 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil info@huvikoolideliit.ee. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.


Korraldaja võib üritusel teha pilte ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.


Facebooki turunduse koolitus huvikoolidele