fbpx
Skip to content

Liitu meiega ja anna oma panus!

Liitu meiega ja tee end kuuldavaks ning ka sinu huvikooli mured ja vajadused saavad laiemat kõlapinda.

Liidu liikmetele pakume võimalust tutvustada oma asutust ja pakutavaid õppevaldkondi meie kodulehel tasuta.

Eesti Huvikoolide Liiduga liitumiseks palume meile saata asutuse kirjaplangil sooviavaldus (AVALDUSE NÄIDIS),  kus on kirjas ka huvikooli üld ja -kontaktandmed (sh ka juriidilised andmed) ning millel on juriidilise isiku allkirjaõigusliku esindaja digiallkiri.

ARHITEKTUURIKOOL

Tatari tn 64, Tallinn Harjumaa 10134

Õppeasutuse EHISe ID: 2388
Õppeasutuse registrikood: 80378592

Arhitektuurikool on ainus ruumivaldkonna huviharidust pakkuv kool Eestis ja üks väheseid omataolisi ka Põhja-Euroopas ja Baltikumis. Arhitektuurikooli tunnid on suunatud ruumilise mõtlemise arendamisele ehk teemale, mida tänased üldhariduskoolide õppekavad vaid väga põgusalt puudutavad.

ARUKÜLA HUVIALAKESKUS „PÄÄSULIND“

Tallinna mnt. 38, Aruküla Harjumaa 75201

Õppeasutuse EHISe ID: 1167
Õppeasutuse registrikood: 75010789

Aruküla Huvialakeskuse juures tegutsevad kunstiring, näitering, väikelaste muusikaring ja pilliringid. Arukülas saab õppida järgmisi pille: klaver, akordion, viiul, tšello, kitarr, kannel, flööt, plokkflööt ja vaskpuhkpillid (trompet, metsasarv, tromboon, eufoonium, tuuba). Raasikul saab õppida järgmisi pille: klaver, viiul, kitarr, kannel.

DRONOOTIKA ERAHUVIKOOL

Dronootika Erahuvikool OÜ
Tartu maakond, Luunja vald, Sirgu küla, Vahtra

Õppeasutuse EHISe ID: 36951
Õppeasutuse registrikood: 14497493

Drooni ja robootika huviringid Tartu linnas ja Ülenurmes. ​Dronootika pakub kolme tehnoloogia huviringi: Drooni huviringi, Robootika huviringi ja Robootika ja drooni huviringi. Dronootika huviringid toimuvad rendipindadel: Tartu Descartes´i Koolis,​Ülenurme Gümnaasiumis, ​Võnnu Keskkoolis, Tartu Forseliuse Koolis, ​Tõrvandi Noortekeskuses. Raketimudelismi huviring Tartu Forseliuse Koolis.

ELVA HUVIALA-JA KOOLITUSKESKUS

Tartu maakond, Elva vald, Elva linn, Pikk tänav, 8

Õppeasutuse EHISe ID: 1358
Õppeasutuse registrikood: 75008120

Huviringid: Animatsiooniring Beebikool Digikunstiring Kandleõpetus Kitarriõpetus Klaveriõpetus Suzuki meetodil Kokandusring Kunstiring Laste ja noorte keraamikaring Lastering AB Lastering AB (Eelkool) Laulustuudio Loovus- ja fotoring Näitering Pärimusmuusikaring RN Stuudio Täiskasvanute keraamikaring Teadus/tehnikaring Trummiring Huvilaagrid

HAAPSALU NOORTE HUVIKESKUS

Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Posti tänav, 3

Õppeasutuse EHISe ID: 1165
Õppeasutuse registrikood: 75012877

Haapsalu Noorte Huvikeskus, mis 2007. aastani tegutses Haapsalu Lastekeskuse nime all, alustas oma tegevust juba 1949. aastal erinevas huviringidega (12 huviringi) ja on olnud linna ja ümbruskonna lastele toredaks huvitegevuse paigaks.
Meie huviringid: Käsitöö Võimlemiskool “Kirke” Laste kunstiring Kunstistuudio Automudelism Beebikool Loovtants Loovus- ja draamaring “Mäng” Pilliring Džembe Rularing Enesekaitse Malering

ERAHUVIKOOL HUVITERA

Hariduse Edendamise Sihtasutus
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tänav, 4

Õppeasutuse EHISe ID: 1084
Õppeasutuse registrikood: 90014359

HuviTera ootab enda siiruviirulistesse tegevustesse lapsi alates 3. eluaastast kuni põhikooli lõpuni välja. Katsetada ja ennast proovile saab panna mitmel erineval rindel. Meie ruumidesse mahuvad rõõmsalt koos toimetama nii tehnika, üldkultuuri, spordi, muusika kui ka kunsti valdkonna huviringid. Lisaks toimuvad mitmekülgsed laagrid koolivaheaegadel, peredele mõeldud kogemuspäevad, koolitused, TERAsed sünnipäevapeod jpm.

IDEKAS HUVIKOOL - TRUMMIKOOL

Trummar OÜ
Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Niidu tänav, 8

Õppeasutuse EHISe ID: 38557
Õppeasutuse registrikood: 14559641

Trummikool sai alguse 2018 suvel. Juba sama aasta sügisel algasid esimesed trummitunnid kümnekonna õpilasega nii Tallinnas kui Saaremaal. Tänaseks on meie kool kasvanud juba poole võrra. Üheskoos saame kasvada Eesti suurimaks trummikooliks, luues uue vundamendi tulevastele generatsioonidele ja ägedatele trummaritele!
Tallinn, Telliskivi 60a ja Kuressaare, Avatud Noortejaam, Pihtla tee 3

LAAGRI HUVIALAKOOL

Laagri Haridus- ja Spordikeskus OÜ
Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Veskitammi tänav, 22

Õppeasutuse EHISe ID: 1082
Õppeasutuse registrikood: 10784209

Huviringe pakume järgmistes huvisuundades: muusika, tants, kunst, sport ja käsitöö, tehnika ning arendavad ringid väikelastele. Lisaks korraldame täiskasvanutele erinevaid kursuseid. Lastel ja noortel on võimalus osaleda mitmetel üritustel ja viibida neile korraldavates laagrites. Ringide töö tulemusi võib näha näitustel, kontsertidel, võistlustel, konkurssidel ja festivalidel.

JAKOBI MÄE KULTUURIKODA

Mittetulundusühing Jakobi Mäe Kultuurikoda
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Jakobi tänav, 41

Õppeasutuse EHISe ID: 1103
Õppeasutuse registrikood: 80229646

Meie ringide ja kursuste tegevusest on oodatud osa võtma nii lapsed kui täiskasvanud, kellel on soov laiendada oma silmaringi, arendada muusikalisi oskusi ja käte osavust, saada ise ilu tegijaks. Me pakume huvitegevuses osalemiseks võimalust kõigile noortele ja suuname noori vaimse arengu teele ja pakme kõigile huvilistele võimalust sakraal- ja rahvakultuuri tundmaõppimise kaudu kogeda kristliku kultuuripärandi inspireerivat väge loovaks tegevuseks.

KOSE HUVIKOOL (endine Kose Kunstikool)

Harju maakond, Kose vald, Kose alevik, Hariduse tänav, 1

Õppeasutuse EHISe ID: 44477
Õppeasutuse registrikood: 77001300

MUUSIKA KUNST SPORT HUVIÕPE

MIDRIMAA HUVIKOOL

Mittetulundusühing Midrimaa
Harju maakond, Viimsi vald, Laiaküla, Männiliiva tee, 23

Õppeasutuse EHISe ID: 1092
Õppeasutuse registrikood: 80211679

Midrimaa Huvikool pakub lapsesõbralikku ja kaasaegset huvitegevust: 3-7-aastastele lastele muusikaõpetuses, 4-7-aastastele lastele kunstiõpetuses ja meisterdamises, 3-11-aastastele show- ja lastetantsus, 4-7-aastastele lastele üldarendavas kehalises liikumises (suunitlusega poistele), 4-7-aastastele muukeelsetele lastele eesti keeles, 5-7-aastastele robootikas.

Mustamäe Huvikool

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Eduard Vilde tee, 54

Õppeasutuse EHISe ID: 1140
Õppeasutuse registrikood: 75018414

Kodustele koolieelikutele on avatud eelkool hommikupoolikuti. Võtame vastu lapsi alates 4a. kuni 19. aastasteni. Lastel on võimalus ennast proovile panna kunsti, käsitöö, tantsu, muusika ja sõnakunsti alal.Saab tegelda keeleõppega, mõttemängudega ja arvutiõpetusega, ilma milleta on tänapäeval kaasaegsel inimesel peaaegu võimatu täisväärtuslikku elu elada. Eraldi on koolieelikutele õppekavas ette nähtud Trips-Traps-Trull rühmad. Meie kasvandikud osalevad aktiivselt nii vabariigisisestel kui ka rahvusvahelistel konkurssidel.

NARVA LASTE LOOMEMAJA

Ida-Viru maakond, Narva linn, Partisani tänav, 2

Õppeasutuse EHISe ID: 1174
Õppeasutuse registrikood: 75024283

NARVA NOORTE MEREMEESTE KLUBI /NNMK/

Ida-Viru maakond, Narva linn, Viru tänav, 18

Õppeasutuse EHISe ID: 1108
Õppeasutuse registrikood: 75009160

NNMK kursante õpetatakse 18 õppeprogrammi järgi viiel alal: - noor meremees, - jahi roolimees, - mudellaevandus, - veeturism, - skautlus. Õppeprotsess NNMK-s koosneb teoreetilistest ja praktilistest ülesannetest. Suvisel ajal õpilased käivad paadimatkadel mööda jõgesid, järvesid, lahti, noorematele kursantidele viiakse läbi 10- päevaseid laagreid NNMK-s. Vanematele kursantidele on püsilaager Peipsi järve ääres (Rannapungerjas). NNMK säilitab ja arendab häid meretraditsioone, propageerib tervislikku eluviisi ja sportlikku ellu suhtumist.

OGOGO INNOVAATILISE HARIDUSE KESKUS / ROBOOTIKAKOOL ROBOGO

ROBOGO MTÜ
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Liikuri tänav, 42-51

Õppeasutuse EHISe ID: 32011
Õppeasutuse registrikood: 80421187

Lapsed, kes käivad OGOGO koolis, kindlasti saavad: kreatiivseteks, aktiivseteks, meeskondlikuks

PERNOVA HARIDUSKESKUS

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kooli tänav, 6b

Õppeasutuse EHISe ID: 1270
Õppeasutuse registrikood: 75000393

Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja nime alt oleme huvitegevust noortele ja täiskasvanutele pakkunud juba aastaid. Põnevaid teadmisi ja avastamist erinevatest valdkondadest on leidnud nii Pärnu elanikud kui meie külalised kaugemalt. 2015. aasta suvel saime endale uueks nimeks PERNOVA, mis on justkui sümbioos vanast ja uuest. See on nimi, mis toob kokku ajaloolise Pernau ja uudse nova. PERNOVA Hariduskeskus on sild väärtuslike teadmiste ja targa tuleviku vahel.

(endine PÄRNU KUNSTIDE MAJA)

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Pühavaimu tänav, 8

Õppeasutuse EHISe ID: 1260
Õppeasutuse registrikood: 75000377

Oma jõud ja nõu on liitnud Pärnu Kunstikool ja Pärnu Kunstide Maja. Mõlema maja sisu ja inimesed toimetavad edaspidi viie õppetooli all: kunst, muusika, teater, tants ja käsitöö. Tihedat koostööd tehakse teiste huvikoolide, üldhariduskoolide ja kõigi organisatsioonidega, kellega leitakse ühiseid ideid ja mõtteid. Õppima oodatakse lapsi ja noori alates 3. eluaastast, tegevusi leiavad ka täiskasvanud. Tegevused toimuvad kolmes õppehoones: Pühavaimu 8 ja Kerese 3, Pärnus ja Tõstamaa käsitöökeskuses.

RAE HUVIALAKOOL

Harju maakond, Rae vald, Jüri alevik, Laste tänav, 3

Õppeasutuse EHISe ID: 1122
Õppeasutuse registrikood: 75026129

Õppetöö toimub neljas osakonnas ja viies filiaalis (Jüri, Lagedi, Vaida, Peetri ja Järveküla). KUNST, MUUSIKA, SPORT, TANTS Kooli viies filiaalis töötab üle 70 spetsialisti ja õpib üle 800 noore. Kooli ülesandeks ning eesmärgiks on laste ja noorte loomevõimete avastamine ja kavakindel arendamine ning kohaliku kultuuri- ja spordielu edendamine.

Saue Kultuuri- ja Huvikeskus (endine Saue Huvikeskus )

Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Nurmesalu tänav, 9

Õppeasutuse EHISe ID: 1325
Õppeasutuse registrikood: 75027979

Saue Kultuuri- ja Huvikeskus korraldab Saue vallas piirkondlikke ja vallaüleseid kultuuriüritusi ning pakub mitmekesist huviharidust eri vanuserühmadele. Kultuuri- ja huvikeskusel on kolm filiaali. Saue linnas, Laagri alevikus: Laagri kultuurikeskus, Riisiperes ja Haibas: Riisipere kultuurimaja, Haiba rahvamaja

SILLAMÄE HUVI- JA NOORTEKESKUS ULEI

Ida-Viru maakond, Sillamäe linn, Vladimir Majakovski tänav, 7

Õppeasutuse EHISe ID: 1251
Õppeasutuse registrikood: 75015373

SHNK Ulei tegutseb järgmistes valdkondades: 1. Huviharidus - isiksuse individuaalsete vajaduste ja püüdluste teostamine huvihariduses, sõltumata vanusest ja varasematest õpikogemustest. 2. Huvitegevus - eri vanuses sihtgruppidele suunatud tegevus lühiajaliste õppekavade alusel. 3. Noorsootöö ja kultuuritegevus - arendavaks tegevuseks ja suhtlemiseks tingimuste loomine noortele; ürituste korraldamine ja läbiviimine.

10494527_908093892537741_146081377546518614_n[1]

TABIVERE HUVIKOOL

Tartu maakond, Tartu vald, Tabivere alevik

Õppeasutuse EHISe ID: 2336
Õppeasutuse registrikood: 75037535

Huvikoolis saab õppida klaverit, akordionit, kitarri ja flööti. Lisaks on võimalus kaasa lüüa laulustuudios ja tantsustuudios.

TALLINNA HUVIKESKUS „KULLO“

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, A. H. Tammsaare tee, 59

Õppeasutuse EHISe ID: 1148
Õppeasutuse registrikood: 75016486

Tallinna Huvikeskus "Kullo" on vanim ja suurim huvikool Eestis, mis loodi 1941. aastal. Huvikoolis õpib üle 2200 õpilase u. 50 erinevas huviringis. Õppe- ja kasvatustöö toimub aastaringselt peamajas, Kullo Lastegaleriis ning suvel Kullo Karepa Noortelaagris

TALLINNA KANUTIAIA HUVIKOOL

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Aia tänav, 12

Õppeasutuse EHISe ID: 1156
Õppeasutuse registrikood: 75017828

Pakume huviharidust Eesti Hariduse Infosüsteemis kinnitatud õppekavade alusel. Kokku on neid 90 järgmistes valdkondades: • Muusika ja kunst; • Üldkultuur; • Tehnika.
Tallinna Kanutiaia Huvikool on munitsipaalhuvikool, mis aitab avastada andeid ja arendada oma võimeid ning võimaldab lastel ja noortel oma vaba aega huvitavalt ja sisukalt veeta. Professionaalsete õpetajate käe all kujuneb hoiak elukestvast õppimisest.

TALLINNA KOPLI HUVIKOOL (endine TALLINNA KOPLI NOORTEMAJA)

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Lina tänav, 8

Õppeasutuse EHISe ID: 1143
Õppeasutuse registrikood: 75017403

Pakume huviharidust Eesti Hariduse Infosüsteemis kinnitatud õppekavade alusel. Praegu tegutseb 21 õppekava alusel 38 huviringi. Õpilasi on 510 ja õpetajaid 17. Õpperuumi vähesuse tõttu tegutsevad mõned huviringid lasteaedade ruumides. Tallinna Kopli Huvikooli tegevuse eesmärgiks on lapse kui isiksuse arendamine läbi talle sobivate huvialade; Tallinna Kopli Huvikooli õppetöö tugineb lapse vabal valikul ja on avatud kõigile soovijatele 3-st kuni 19-nda eluaastani; Õppetegevus vastab lapse huvile, pakub rõõmu ja on suunatud tulemusele; Õppetöö toimub eesti ja vene keeles.

TALLINNA KUNSTIKOOL

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kevade tänav, 4

Õppeasutuse EHISe ID: 1176
Õppeasutuse registrikood: 75016177

Tallinna Kunstikooli eesmärgiks on kaasaegse kunstialase huvihariduse andmine, mis tugineb visuaalkultuuri põhiväärtustele ja avatusele kaasaegses kunstielus toimuvale. Kunstikool pakub võimalusi loominguliseks eneseväljenduseks, kunstialaste teadmiste ja oskuste omandamiseks ning isiksuse arendamiseks. Tallinna Kunstikoolis saab õppida joonistamist, maalimist, kompositsiooni, vormiõpetust, kunstiajalugu, graafikat, keraamikat ja fotograafiat.

TALLINNA NÕMME HUVIKOOL

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Nurme tänav, 40

Õppeasutuse EHISe ID: 1156
Õppeasutuse registrikood: 75017828

Tallinna Nõmme Huvikool on kool Nõmme mändide varjus, mis pakub huviringe nii väikelastele, koolinoortele kui ka täiskasvanuile. Seda juba aastast 1952, kui Nurme 40 asuvas Kersoni villas alustas tegevust Nõmme Pioneeride Maja. Tänaseks on saanud selles majas huviharidust üle 30 000 noore ja hetkel osaleb 60 huvialal ligikaudu 900 õpilast. Aegade jooksul on tegevus laienenud. Lisandunud on huviringid hoonetes Vikerkaare 10 ja loodusmajas Õie tn 14. Huviringe pakume järgmistes huvisuundades: muusika, tants, loodus, kunst ja käsitöö, tehnika ning arendavad ringid väikelastele. Lastel ja noortele on võimalus osaleda mitmetel üritustel ja viibida neile korraldavates laagrites. Ringide töö tulemusi võib näha näitustel, kontsertidel, võistlustel, konkurssidel ja festivalidel.

TARTU VALLA MUUSIKAKOOL

Tartu maakond, Tartu vald, Kõrveküla alevik

Õppeasutuse EHISe ID: 1106
Õppeasutuse registrikood: 75012305

Muusikakooli eesmärgiks on anda lastele head muusikaharidust ning vajalikku esmast pillioskust ja austust muusika vastu kogu eluks. Tartu Valla Muusikakoolist on läinud lapsi õppima ka H.Elleri nim. Tartu Muusikakooli ning sealt edasi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse ning Viljandi Kultuuriakadeemiasse. Kooli üks esimesi õpilasi Kreete Perandi õpib praegu metsasarve Saksamaal, Kersti Perandi mängib flööti Vanemuise Sümfooniaorkestris, Aveli Paide on Tartu I Muusikakoolis klarnetiõpetaja. Koolis töötab 13 õpetajat ning õpib olenevalt aastast u 85-90 õpilast . Õppida saab klaverit, klarnetit, saksofoni, plokkflööti, flööti, viiulit, kromaatilist kannelt, kõiki vaskpuhkpille, klassikalist kitarri -ja rütmimuusika kitarri, rütmimuusika laulu-ja löökpille. Puhkpilli- ja löökpilliõpilastel on võimalus osaleda Väägvere Pasunakoori töös. 2018a. sügisest on muusikakoolis võimalik õppida ka viiulit ja kromaatilist kannelt.

TALLINNA TONDIRABA HUVIKOOL

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Punane tänav, 69

Õppeasutuse EHISe ID: 24191
Õppeasutuse registrikood: 77000016

Tallinna Tondiraba huvikooli tegevuse eesmärk on luua eelkõige lastele ja noortele mitmekülgse arengu ning huvihariduse omandamise võimalused.

TARTU LOODUSMAJA

Sihtasutus Tartu Keskkonnahariduse Keskus
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Lille tänav, 10

Õppeasutuse EHISe ID: 1304
Õppeasutuse registrikood: 90007247

Tartu loodusmaja on mitmekülgne, avatud ja sõbralik asutus. Meie missiooniks on kujundada loodushariduse kaudu keskkonnasõbralikku mõtteviisi nii laste, noorte kui täiskasvanute hulgas.
Looduse märkamine, vaatlemine, looduses säästvalt tegutsemine ja hoolimine on väärtused, millele toetume. Ühelt poolt traditsioonid ja teisalt pidevalt uuenevad võimalused pakuvad igal aastal avastamisrõõmu ja uusi teadmisi rohkem kui 600 õpilasele. Oleme ka ülemaailmse keskkonnaharidusliku programmi "Roheline kool" (Eco-schools) liige.

VÕIMLEMISKLUBI PIRUETT Võimlemiskool

MTÜ Võimlemisklubi Piruett
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu maantee, 41

Õppeasutuse EHISe ID: 1264
Õppeasutuse registrikood: 80097031

MTÜ Võimlemisklubi Piruett Võimlemiskool on asutatud 6. aprillil 2009. aastal Võimlemisklubi Piruett juhatuse otsusega nr. 03-09. Kool tegutseb alates 2009. a. 1.septembrist. Võimlemine on kauneim ja sobivaim spordiala tütarlastele, neidudele ja naistele! Meie võimlemiskooliga on võimalik liituda kogu hooaja vältel!
Võimlemisklubi „Piruett“ on asutatud 1990. aastal Mall Kalve poolt, Eesti Spordiseltsi „Kalev“ liikmesklubina. Täna kuulub klubisse rohkem kui 600 võimlejat alates kolmeaastastest lastest ja lõpetades pesnionäridega. Klubi töö ülesehituse tähtsaim põhimõte on anda võimalus võimlemistreeninguteks igale lapsele, keda huvitab võimlemine ja kes soovib harjutada kas tervise-, harrastus- või võistlusvõimlemise rühmas. Hea koolitusega ja kogenud treenerite käe all on „Piruetis“ tekkinud palju erineva vanuseastme valikrühmi, kes osalevad nii võistlustel kui festivalidel ja konkurssidel. „Piruett“ on olnud Eesti parim võimlemisklubi enam kui kümnel korral. Klubi võistlus- ja esinemisrühmad on saavutanud rohkesti auhinnalisi kohti ja edu erinevatel spordi- ja kultuurisündmustel.

VALGA KULTUURI- JA HUVIALAKESKUS

Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Kesk tänav, 1

Õppeasutuse EHISe ID: 1350
Õppeasutuse registrikood: 75005110

Valga KHK poolt on EHIS registreeritud 30 õppekava. Aastate jooksul on huviringides osalenud aastas enam kui 300 õpilast. Tänaseks on välja kujunenud põhilised suunad, mille arendamiseks oleme panustanud. Huviringid tegutsevad käesoleval õppeaastal järgmistes valdkondades: muusika ja kunst, sport, üldkultuur. Tänaseks on välja kujunenud võimekas ringijuhtide kaader. Ringijuhtide tulemuslik tegevus on näha kaks korda aastas toimuval huviringide peol ning mitmetel aasta jooksul toimuvatel õpilastööde näitustel. Huviringide õpilased on edukalt esinenud mitmetel konkurssidel ja võistlustel.

VILJANDI HUVIKOOL

Viljandi maakond, Viljandi linn, Carl Robert Jakobsoni tänav, 47c

Õppeasutuse EHISe ID: 1089 Õppeasutuse registrikood: 75005446

DRAAMARING KITARRIRING KUNSTIRING LAULUSTUUDIO LOODUS- TEHNIKARING MALERING MEHHATROONIKA MOTOTEHNIKA MUUSIKARING TUJU RAHVATANTS ROBOOTIKA S-STUUDIO TANTSU EELKOOL TRUMMIÕPE AUTOMUDELISM

Huvikool Keeltekoda

OÜ Keeltekoda
Pootsmani 13, Tartu

Õppeasutuse EHISe ID:
Õppeasutuse registrikood: 11706217

Huvikool Keeltekoda on juba 10 aastat Tartus ja Lõuna-Eestis keelekümblusmetoodikal põhiliselt inglise, aga väikses mahus ka vene keelt õpetanud.lastele ja noortele vanuses 1-21 eluaastat. Alates 2021.a oleme ka ametlik Cambridge'i ettevalmistus- ja testimiskeskus. Slogan: Keeled kogu eluks!

Eesti Huvikoolide Liidu liikmed